piątek, 17 lipca 2015

   Hejka,
 mam nowy pomysł! Pobawię się trochę w stylistkę. Zawsze mi się to podobało więc teraz mam okazję, żeby trochę pooceniać celebrytów.

Ewa Farna 


   Większość uważa, że wygląda okropnie, powinna schudnąć. Ja mam jednak inne zdanie. To, że pani Ewa jest inna niż pozostali celebryci, że ma więcej kilogramów niż mieć powinna nie oznacza, że należy ją tylko krytykować. Wręcz przeciwnie. Ona w pełni akceptuje siebie. Powinna być autorytetem dla wielu ludzi. Nie przejmuje się opiniami innych. Ciągle jest sobą i lubi siebie taką, jaka jest! Oprócz tego ma świetny styl, który do niej pasuje. Fakt, czasami zdarzają jej się modowe wpadki, ale który celebryta ich nie ma? Pani Ewa ma potężny głos, robi to co kocha. Uwielbia siebie. Czego jeszcze można od niej wymagać? Tylko tego, żeby była sobą i się nie przejmowała krytyką. :)


Agnieszka Popielewicz podczas imprezy Warsaw Fashion Street   Pani Agnieszka ma wspaniale dobraną sukienkę. Rewelacyjne buty, dzięki którym pani Agnieszka mogła spokojnie się poruszać bez obawy, że potknie się o sukienkę. Bardzo dużą uwagę przykuwa jej długi łańcuszek, który uzupełnia stylizację wraz z bransoletkami i zegarkiem dopasowanymi do sukienki. :)

Joanna Moro podczas imprezy Warsaw Fashion StreetPani Joanna ma fantastyczny kombinezon. Znowu długi naszyjnik jest dopełnieniem stylizacji. Tutaj pani Joannie należy się bardzo duża pochwała za to, że nie wzięła bransoletek, gdyż wtedy byłoby tego wszystkiego za dużo, ponieważ na kombinezonie jest wiele bardzo wyrazistych wzorów. Buty te same co u pani Agnieszki, również idealne do długości ubrania. :)

  Dwie wyżej pokazane stylizacje pani Agnieszki i pani Joanny pochodzą z pokazu Warsaw Fashion Street, w którym obie pani brały udział. Skoro stylizacje są z wybiegu, to po co je oceniam? Po to, aby zwrócić uwagę na niby mało istotny element każdej stylizacji, ale jednak bardzo istotny, gdyż on może sprawić, że stylizacja jest niepełna, przesłodzona i przesadzona lub fantastyczna. O co chodzi? O biżuterię! Należy uważać z jej doborem. Długie łańcuchy wyglądają świetnie w ubraniu, w którym ramiona są odsłonięte. Jeśli ubranie ma wzór, ale nie jest on bardzo duży, można sobie pozwolić na większą ilość bransoletek tak jak pani Agnieszka. Jeśli natomiast strój ma wiele wyrazistych wzorów, bransoletki mogą być już przesłodzeniem stylizacji. Wtedy można sobie pozwolić ewentualnie na złoty lub srebrny łańcuszek (bransoletkę). Podobnie jest z kolczykami. Z nimi nie należy przesadzać. Czasami małe kolczyki lub ich  brak są o wiele lepszym wyborem, niż duże lub zbyt kolorowe, wyraziste. 
  Czy tylko biżuteria jest bardzo ważna? Nie tylko! Makijaż oraz fryzura również odgrywają ważną rolę w stylizacji. Zasady prowadzące do perfekcyjnego wyglądu. Jeśli strój jest bardzo kolorowy lub rzucający się w oczy, makijaż powinien być delikatny, a włosy uczesane skromnie. Natomiast gdy ubranie jest jednokolorowe i bardzo stonowane, można zaszaleć z fryzurą i makijażem. 
   Połączenie biżuterii, makijażu i fryzury ze strojem nie jest łatwe. Podstawą jest: nie przesadzać       i wybrać, co ma zwracać w tej stylizację uwagę (biżuteria, strój, fryzura czy makijaż). :)

  Oto cała grupa z imprezy Warsaw Fashion Street.Prześliczne ubrania. :)6 komentarzy :

 1. Dokładnie ! Ewa cały czas jest tą samą Ewą tylko trochę w większym rozmiarze. To nie zmienia faktu, że jest bardzo uzdolniona muzycznie i dla mnie zawsze będzie kimś wartym naśladowania :)
  Pozdrawiam ;*

  http://paullalife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zostałaś nominowana do LBA :) Więcej informacji tutaj: http://paullalife.blogspot.com/2015/07/lba-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuję za nominację. Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Zgadzam się z Ewą Farną. To że jest grubsza nie oznacza tego że siebie ni akceptuje. Dobrze się czuje w swoim ciele to niech go ma trochę więcej, czemu nie :) Poza tym Pani Ewa jest chora na tarczycę
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

UA-77791395-1