poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Mężczyzna podobny do pieska, czyli jaki?

   Hejka Kochani,
W pierwszej kolejności przepraszam za długą nieobecność spowodowaną brakiem laptopa, gdyż był on w naprawie. Zaległe posty na pewno nadrobie.
   Właśnie przyszedł mi pomysł na pewien post. Oglądałam wczoraj film pt.: ,,Moje pieskie szczęście". Ale co mnie w nim najbardziej zainteresowało?  Stwierdzenie,  żeby szukać mężczyzny takiego jak pies. Jeśli go znajdziemy,  to wtedy oznacza, że to ten jedyny. I nie chodzi o to, aby był on posłuszny i spełniał każdy nasz rozkaz,  ale wierny, uczciwy, kochający,  opiekuńczy.  Aby potrafił pocieszyć i sprawić,  że na twarzy dziewczyny pojawi się uśmiech. Nie musi mieć takich samych zainteresowań,  spostrzeżeń na świat. Nie musi wyznawać tej samej wiary co dziewczyna. Ważne,  aby potrafił zaakceptować różnice i pomimo ich, kochać.  Ale czy to wszystko? Nie! Musi mieć on również swoje zdanie.  Skoro pies na spacerze nie chce iść w prawo tylko w lewo,  to ciągnie właściciela w lewą stronę. W ten sposób wyraża swoje zdanie. Każdy chlopak/mężczyzna powinien również to umieć.  Wyrazić swoje spostrzeżenie,  ani go nie narzucać! 6

Czy faceta trzeba szukać? Nie. Z pieskiem jest tak, że gdy chcemy go mieć i mamy do tego odpowiednie warunki, adoptujemy tego, którego pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Z mężczyzną nie jest tak samo. Czasami miłość ludzka od pierwszego wejrzenia po miesiącu się kończy. Lecz jest też tak, że przetrwa ona aż do końca życia obu osób. Wniosek: co nas w życiu czeka, tego nie wiemy. Ale nie warto szukać chłopaka na siłę, ponieważ wtedy nawet nie jesteśmy w stanie odróżnić, czy jest to miłość prawdziwa, czy urojona.
  Co nam jest pisane, to się spełni. Ale nic na siłę nie należy robić, bo właśnie wtedy najbardziej dotyka nas ból i cierpienie.

6 komentarzy :

 1. Zgadzam się! Śliczne zdjęcia oraz bardzo ciekawy blog, będę tu wpadała częściej :)

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :)
   I oczywiście zapraszam i pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Cześć zostałaś nominowana do Liebster Blog Award.
  Więcej informacji: http://pingusay.blogspot.com/2015/08/lba-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za nominację, ale niestety już nie bawię się w to :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń

UA-77791395-1