środa, 30 listopada 2016

Chciałam być psychologiem, ale... oraz Zaful

 
  Cześć wszystkim. Dzisiaj zdjęcia, nie ma co ukrywać, nie najlepszej jakości. Nie były robione lustrzanką, tylko zwykłą cyfrówką. Nie przerabiałam też ich za bardzo, bo jednak mam do nich sentyment. Dzisiaj zostały wykonane. Czas, który spędziłam z dwoma Olkami podczas ich robienia, był czasem świetnym. Dużo śmiechu, wygłupów, totalny luz. Miałyśmy z Olą (tą na zdjęciach) w planach je wykonać, gdyż mam współpracę z Zaful <tutaj> i czarna bluzka, którą ma na zdjęciach, jest właśnie z tego sklepu. Podarowałam ją jej, ponieważ jest ona totalnie w stylu Oli. Swój outfit sama też skomponowała. Taki jest bowiem jej styl na co dzień. Cóż. Uwielbiam robić prezenty. :) Jednak z tej sesji wyszło coś więcej. Czas świetnie spędzony w świetnym towarzystwie. Zdjęcia robiła druga Ola. We trzy jesteśmy optymistkami i mamy podobne podejście do wielu spraw. Raczej nie zamartwiamy się rzeczami, którymi nie powinnyśmy. Olki mnie zazwyczaj uspokajają i zazwyczaj  każą wrzucić mi na luz. Niestety jestem profesjonalistą i ta cecha bardzo mi utrudnia wiele rzeczy. Niekiedy bowiem za bardzo się czymś przejmuję. Ale nie o tym jest ten post.

 
 Myślę, że za mało jest ludzi, którzy są w stanie poświęcić komuś czas, porozmawiać. Niewiele jest osób, które są godne zaufania. Sama znam kilka osób, z którymi na początku miałam świetne kontakty. Chodziłyśmy po lekcjach na miasto, niejednokrotnie na sesje np. na bloga. A teraz, dość że mnie obgadują, obrażają za moimi plecami, wyśmiewają, itp, to myślą, że ja o tym nie wiem. Mylą się. Wiem o wielu rzeczach. A najgorsze jest to, że na co dzień niby jest ok, patrzą w oczy, uśmiechają się, rozmawiają: ,,Madzia, a ..." po czym znowu się dowiaduję, że wiedzą one więcej o mnie, niż ja sama. Fałszywość? Brak jakiejkolwiek godności? Cóż. Nie wiem. Nie oceniam. Nie rozumiem tylko, jak można się tak zachowywać. Całe szczęście jestem odporna na jakiekolwiek komentarze o mnie i mało mnie to obchodzi. Szkoda tylko, że ludzie zamiast powiedzieć wprost, to mówią za plecami.
Tak to jest, jak się jest w odpowiednim towarzystwie. Zabawa, optymizm, posiadanie dystansu do siebie. 

 Robimy zdjęcia, następnie oglądamy je i nagle bum. Nie jesteśmy same na zdjęciu. Ktoś jest w tle! :)

   Co jak co, ale nikt mi nie może zarzucić, że kogoś obgaduję, wyśmiewam. Sorry, ale nienawidzę tego. Owszem, mam wiele wad i wiem o nich, ale fałszywości nikt mi nie zarzuci. Nikt nie może mi zarzucić, że wyjawiłam kiedykolwiek czyjeś sekrety. W tej sprawie sumienie mam czyste i wiem o tym, a co kto myśli, mnie nie interesuje. Gdy druga Ola - fotograf - chowa się przed zdjęciami. :D
Mieć dystans do siebie to bardzo ważna rzecz! :D

  Mało jest ludzi, którym można zaufać. Najczęściej wiele osób wiele emocji dusi w sobie, ponieważ nie chce o nich powiedzieć, bo boi się, że wyjdą one na jaw. Brak zaufania do ludzi. Nie dziwie im się. Uwielbiam słuchać innych, pomagać im, rozmawiać. Bezinteresownie. Myślałam kiedyś nad pójściem na psychologie, ale stwierdziłam, że nie chcę pomagać i zarabiać na tym. Nie chcę, aby pomaganie było moją pracą i utrzymaniem. 
   Jeśli chcecie, macie jakieś problemy, chcecie się wygadać, możecie do mnie pisać. Anonimowo lub jawnie. E-mail: magdapodkalicka01@wp.pl  Codziennie sprawdzam e-mail więc na pewno odpiszę. 
   Zapewne pomyślicie, że nie ma sensu jakiejś nieznajomej pisać o sobie. Bo jaki to ma sens? Ale to naprawdę może Wam pomóc. Pisząc do mnie macie pewność, że nikt nigdy nie dowie się o tych wiadomościach. Mogę z Wami pisać, postaram się pomóc. Możecie mi opowiedzieć, co chcielibyście komuś powiedzieć, ale np. boicie się. To naprawdę nie jest nic złego. Zachęcam, piszcie. Każdy powinien się komuś wygadać. Przydarzyło Wam się coś przykrego, jesteście w sytuacji, gdy nie wiedzie, co robić, chcecie coś zmienić, ale nie wiecie jak? Piszcie w każdej sprawie. :D

 E-mail: magdapodkalicka01@wp.pl
Czarna bluzka Oli: <tutaj>

14 komentarzy :

 1. A w tle jakas babeczka :D

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokładnie. I to się zdarzyło kilka razy. :D

   Usuń
 2. czasem fajnie obejrzeć takie nie przerobione, ale świetne zdjęcia :)

  http://wa-kowalska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne zdjęcia, czasem takie spontaniczne są dużo lepsze od tych przerobionych itp :D

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie! UNREALIZABLE

  OdpowiedzUsuń
 4. super zdjęcia, jesteście na nich mega pozytywnie nastawione ;)

  dressupwithpatt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Liczy się, że super spędziłaś czas, a zdjęcia nie mają najgorszej jakości :)

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, no ale najlepszej też nie. :D

   Usuń
 6. Fajne zdjęcia, takie na spontanie ;)
  Rozumiem cię, też dzisiaj wyszłam ze znajomymi i było świetnie.
  Pozdrawiam!
  Fan of books KLIK :)

  OdpowiedzUsuń

UA-77791395-1